Ултрафлекс Корпорейшън ООД
Снабдител с контролни функции
София

София длъжност на пълно работно време

Ултрафлекс Корпорейшън е развойна и производствена компания, част от международна бизнес структура, създадена през 1998 г. и специализирана в разработката на иновативни продукти и технологии в областите медицинска техника, лабораторни уреди, промишлена електроника и индустриална автоматизация. Фирмата е носител на наградата „Иновативно предприятие на годината“ през последните няколко години.

Във връзка с допълване на нашия екип търсим да назначим отговорен Снабдител с контролни функции, който да доставя механични е електронни компоненти влагани в производството ни.

Отговорности

• Доставя компоненти и материали от доставчици и подизпълнители на фирмата, като извършва на място визуален контрол относно качеството им на изпълнение;
• Извършва товаро-разтоварна дейност на детайлите;
• Отговаря за превозваната стока и съпровождащата я документация;
• Поддържа добри взаимоотношения с търговските партньори и сигнализира за неточности при взимане на поръчките;
• Поддържа добър външен вид на повереното му МПС и сигнализира за технически неизправности.

Изисквания и необходими умения

• Средно техническо образование;
• Активен шофьор. Наличие на категория С ще се счита за предимство;
• Добри комуникативни и организационни умения;
• Свободно разчитане на технически спецификации и чертежи на механични детайли ще се счита за предимство;
• Основни познания за стандартите касаещи обработката на металите (допуски, сглобки, грапавост на повърхнини) ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Работа в международна структура и екип от професионалисти в областта на електрониката;
• Трудов договор и реални осигуровки;
• Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Годишен бонус;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Ваучери за храна;
• Безплатен паркинг;
• Фирмено обучение;
• Отлична работна среда и коректно отношение.

Ако обявата представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете Вашата автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. Ултрафлекс Корпорейшън ООД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни.
JobTiger Banner