Социални асистенти в Австрия
Бургас, Велико Търново, Русе, Силистра, Хасково
От 2000 до 3000 лв.
 Подходяща за бежанци

Бургас, Велико Търново, Русе, Силистра, Хасково длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.  Подходяща за бежанци

Отговорности

Търси Социални асистенти с познания по немски език за придружаване и гледане на възрастни и болни хора в Австрия. С предимство се ползват лица, гледали възрастни хора, болни хора, домашни помощници, домакини, медицински сестри или подобно.

Ще се радваме на писмени или телефонни кандидатури!

Изисквания и необходими умения

- благонадеждност и познания в домакинството;
- коректност;
- ангажираност;
- отговорност

Ние Ви предлагаме

- работа на ротационен принцип;
- социално и здравно осигуряване;
- осигурени жилище и храна;
- коректно и навременно заплащане;
- безплатен курс за основни познания по немски език и кулинария

Информация за контакт

Телефон: 0887118813

JobTiger Banner