ИТР Мениджмънт Консулт ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Специалист бизнес развитие
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

ИТР Мениджмънт Консулт ООД е българска компания, базирана във Варна, която управлява Nearshore IT Centre Варна®, предоставяйки аутсорсинг услуги на своите клиенти в Европа чрез специализирани ИТ екипи.
В настоящия момент търсим подходяща кандидатура за позиция Специалист бизнес развитие. Присъединилият се към нас специалист ще покрива задачи идващи от наш клиент в Германия, свързани с неговото бизнес развитие. Същевременно ще подпомогне за оптимизиране на вътрешната дейност и организация на ИТР Мениджмънт Консулт ООД.

Отговорности

Основни отговорности:
● преглед на съществуващите партньорства и максимизиране на взаимодействието с тях;
● реализиране на възможности за допълнителни продажби на съществуващи дигитални инструменти;
● развитие на стратегически партньорства и проекти;
● спомагане за засилване интереса към организирани събития;
● идентифициране на нови потенциални клиенти за бизнеса;
● разработването на предложения за сътрудничество;
● изготвяне и обобщаване на различни справки за дейността;
● създаване и обновяване на проектна документация.

Изисквания и необходими умения

Какви познания и опит се очакват от Вас (комбинация от изброените):
● имате натрупан опит с идентифициране на нови потенциални клиенти и разширяване на клиентската база;
● придобили сте опит в организация и администриране на (ИТ) проекти и екипи;
● работили сте в интернационална среда и имате натрупан опит от проекти с участието на екипи от различни страни;
● участвали сте в проекти свързани с дигитална трансформация на фирми, анализ и оптимизиране архитектурата на предприятието;
● интересувате се от актуалните технологични тенденции;
● завърши ли сте висше образование по бизнес администрация, индустриален мениджмънт, информационни технологии или подобна специалност.

Следното е плюс:
● опит с различни рамки за управление на проекти, Agile/Scrum, PMBOK, Prince и др. и наличие на сертификат;
● познания на концепцията за ИТ архитектура на предприятието;
● имате опит с организирането на събития;
● ползвали сте инструменти за организиране на срещи и проследяване на задачи.

Личностни умения
● Аналитичен подход, позволяващ бързо навлизане в работата.
● Способност за справяне със сложни проблеми и проектиране на концептуални решения за тях.
● Екипно коопериране в съчетание със самостоятелна работа.
● Ефективна комуникация с екипа, за предаване на своите съобщения и идеи.
● Бърза адаптация към променяща се среда.
● Желание за нови знания.
● Прилагане на структуриран подход на работа с високо качество.
● Бързо разбиране и висока устойчивост на стрес.
● Фокусиран върху изпълнението и ориентация към целите.
● Наличие на практически ориентиран манталитет и чувство за отговорност.
● Работа насочена към решаване на проблемите при налични ограничения във времето.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме?
● Възможности за развитие, които отговарят на Вашите индивидуални стремежи и мотивация.
● Атрактивен компенсационен пакет.
● Допълнителни дни отпуск.
● Дистанционна работа от дома.
● Гъвкаво работно време и самостоятелност.

Информация за контакт

Телефон: 0887590177

ITCD 2024 Employers