Тимбарк България ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Специалист човешки ресурси
Велинград

Велинград длъжност на пълно работно време

Тимбарк България” ЕООД е част от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др.

Отговорности

• Дава предложения в областта на човешките ресурси в съответствие с бизнес целите на компанията
• Координира и изпълнява дейности в областта на човешките ресурси, набиране и подбор, обучение, уелнес програми
• Дава препоръки по направление ЧР, с цел подпомагане вземането на управленски решения;
• Гарантира спазването на законите, процедурите и разпоредбите
• Ефективно анализира и решава сложни проблеми
• Приема и реагира на чувствителни междуличностни проблеми по подходящ начин; не разкрива конфиденциална информация
• Създава и поддържа ефективни служебни взаимоотношения с всички служители и с хора извън организацията в процеса на работа
• Договаря условия по договори и споразумения
• Ефективност при координиране на много задачи едновременно (мултитаскинг)

Изисквания и необходими умения

• Бакалавърска степен по специалност "Човешки ресурси", "Бизнес администрация" или "Организационно развитие"
• Минимален опит в областта на Човешките ресурси - 2 години
• Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
• Умения за работа с MS Office (Excel, Word, Power Point) и SAP
• Познания в областта на приложимото трудово законодателство
• Внимание към детайлите
• Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

• Мотивиращо възнаграждение
• Професионална реализация в утвърдена международна компания
• Възможности за обучение
• Професионално развитие

Информация за контакт

Телефон: (068) 60 10 53; 60 10 73; 60 40 48; 60 40 49