Top Skills Recruitment Ltd.
Специалист клиентско обслужване с немски език
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги, финансите и IT. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Отговорности

• Ежедневна комуникация с клиенти по телефон, имейл или чат
• Разрешаване на казуси и въпроси, свързани с услугите използвани от клиентите
• Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите, с цел удовлетвореност

Изисквания и необходими умения

• Владеене на немски език (писмено и говоримо) – между B2-C2
• Отлични комуникативни умения
• Компютърна грамотност
• Организираност и умение за ефективно управление на задачите и времето

Ние Ви предлагаме

• Богат пакет със социални придобивки
• 24 дни платен годишен отпуск
• Бонус система
• Гъвкав график с възможност за 4/6 или 8 часа
• Възможности за професионално развитие в международна среда

Бъди с една крачка пред другите като кандидатстваш при нас. Очакваме те!

Keywords: German/ немски/ customer support/ BPO/ outsourcing

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.
Careerdays.bg