СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Специалист логистика
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент е утвърдена на българския пазар от над 20г. чуждестранна компания в областта на вноса и продажбите на ВиК и климатизация, арматура, тръби, материали и елементи за отопление, с отлично развита система на продажби, складови бази и логистика в страната. Във връзка с разрастване на дейността си компанията търси Специалист логистика

Отговорности

Планира и организира изпълнението на доставките за клиенти
Комуникира активно с търговски отдел за статуса на поръчките за клиенти
Поддържа и актуализира утвърдена база данни на лоялни доставчици.
Организира транспорта по вноса и износа във и извън ЕС по оптимален и рентабилен начин, проследява логистичния процес, изготвя необходимите документи
Подготвя необходимите митнически документи за внос/износ за държави извън ЕС
Участва в решаване на казуси във взаимодействието с доставчици и транспортни фирми
Работи с първични счетоводни документи;
Изготвя справки с актуална логистичната информация за ръководството.

Изисквания и необходими умения

Висше образование: икономическо и/или техническо
Професионален опит на подобна позиция в търговска или производствена компания – 2-4г
Владеене на английски език – писмено и говоримо
Много добра компютърна грамотност, опит с ERP система ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна, утвърдена от над 20г. компания в екип от професионалисти. Компанията предлага конкурентно възнаграждение и отлични условия на работа, трудов договор с пълно осигуряване, бонуси при постигнати резултати, трудова заетост без уикенди и официални празници.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ е консултантска компания за подбор на персонал - лиценз № 2221 от 16.03.2017г

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

JobTiger Banner