Баумакс България ООД
Специалист маркетинг
гр. София, бул. Владимир Вазов 83

гр. София, бул. Владимир Вазов 83 длъжност на пълно работно време

За нас

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

Направете кариера с ХоумМакс!

За нашия Централен офис в гр. София, кв.Враждебна, търсим ангажиран и мотивиран:

Отговорности

Задължения и отговорности:
• Извършва графична подготовка на рекламни материали
• Координира процесите на печат и разпространение на рекламна брошура
• Отговоря за вътрешното и външното брандиране на магазините
• Поръчва различни видове POS и деко материали за точките на продажба
• Организира процесите на продуктово заснемане и последваща обработка на изображенията
• Работи съвместно с другите отдели на компанията и външни партньори
• Администрира съдържанието във вътрешните радио и ТВ платформи

Изисквания и необходими умения

Изисквания за заемане на длъжността:
• Опит на подобна позиция;
• Компютърни умения- MS Office, Adobe Photoshop;
• Познаване на видовете материали и печат;
• Инициативност и проактивност;
• Ефективност и способност да спазва поставените работни срокове;
• Прецизност и внимание към детайлите;

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
• Разнообразна работа в отлична работна среда
• Възможност за развитие в един от най-динамичните сектори на пазара
• Работа в млад и динамичен екип
• Атрактивно заплащане и добър социален пакет

Информация за контакт

Телефон: 0884882422

JobTiger Banner