ЦРА Сървисис ЕООД
50 - 300 служителя Apply See employer
Специалист обработка на счетоводни данни с немски език
Plovdiv
full-time

Plovdiv full-time

About us

ЦРА Сървисис ЕООД България е дъщерна фирма на Verband der Vereine Creditreform e.V., Германия. Основната дейност на фирмата е обработване на фирмена финансова информация на база годишни финансови отчети по поръчка на клиенти с цел изготвяне на експертни фирмени анализи и кредитни рейтинги. За своя офис в Пловдив фирмата търси да назначи:

СПЕЦИАЛИСТ ОБРАБОТКА НА ДАННИ

Responsibilities

Задължения:
- Обработка на фирмени финансови отчети и пренасянето на информацията в базата данни на фирмата.

Requirements and necessary skills

Изисквания:
- Икономическо образование – завършили или завършващи (последни семестри)
- Немски език - минимум добро ниво!
- Работа с MS-Office
- Познания в областта на счетоводството са предимство

We offer

Фирмата предлага:
- Атрактивно заплащане
- Отлични условия на труд
- Въвеждащо обучение
- Работа в отговорен и професионален екип
- Възможност за гъвкаво работно време
- Допълнителен платен отпуск
- Различни социални придобивки (ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, напитки и плодове в офиса, карти за отстъпки)

Ако проявявате интерес, моля, изпратете автобиографията си на НЕМСКИ или АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Всички данни, предоставени от Вас доброволно, ще бъдат обработвани единствено за целите на настоящия подбор и в пълно съответствие с изискванията на Регламент (EC) 2016/679, Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.
ITCD 2024 Employers