Blue Lynx Careers EOOD
Специалист Обслужване на Клиенти – Немски
Бургас, Варна, Велико Търново, Русе, София

Бургас, Варна, Велико Търново, Русе, София длъжност на пълно работно време

Блу Линкс Кариери ЕООД е регистриран посредник за Подбор на Персонал с Лиценз №: 3173/06.07.2021

Нашият Клиент е един от водещите доставчици на услуги в Европа. Основната им дейност е свързана с професионално обслужване на клиенти за водещи компании в сферата на телекомуникационния, енергийния и транспортния сектор.

Компанията се разраства в цялата страна и наема Специалисти Обслужване на Клиенти за техните локации в страната, а именно – София, Варна, Бургас, Русе и Велико Търново.

Също така, се предлагат различни възможности за пълно работно време – 8 часа или за работа на 4 или 6 часа, по желание.

Отговорности

Профил на Позицията за Специалист Обслужване на Клиенти
Задълженията включват, но не са ограничени до:

Обслужва крайни клиенти на Немски език по телефон, имейл и чат
Предлага най-добрите опции и условия
Сключва договори
Обработва данните в системите

Изисквания и необходими умения

Профил на Кандидата за Специалист Обслужване на Клиенти

Владее Немски език на ниво B2/C1, писмено и говоримо
Mного добри умения за работа с кoмпютър
Kомуникативен
Мотивиран с желание за развитие

Ние Ви предлагаме

Какво Предлага Клиента

Отлично възнаграждение
Постоянен трудов договор
24 дни платен годишен отпуск
Отлична бонусна схема и допълнителни премии за качеството на работата
Работна позиция на пълно работно време или 4, 6 часа по желание
Възможности за професионално развитие – програма за развитие на кадри
Допълнителна премия за храна (60лв бруто)
Безплатно кафе, вода, чай и пресни плодове
Допълнително здравно осигуряване
Карти за отстъпка
Специални събития и Тийм билдинги
Отстъпки при различни партньори
Покриване на транспортните разходи, ако кандидата живее извън града
JobTiger Banner