Adecco Bulgaria
Специалист обслужване на клиенти с френски и английски език
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

За компания, оперираща на европейския пазар и предоставяща, иновативни и достъпни решения, търсим да назначим КОНСУЛТАНТ КЛИЕНТСКИ ЗАПИТВАНИЯ С ФРЕНСКИ И АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Може да кандидатствате по обявата директно и на уеб сайта на "Адеко България" - http://adeccobulgaria.com/jobs/job/a0W4I00000Ub5HIUAZ

Отговорности

• Предоставяне на висококачествено клиентско обслужване, насочено към френския пазар;
• Отговаряне на входящи запитвания по телефон, имейл и чат;
• Предоставяне на навременна и точна информация на клиентски запитвания;

Изисквания и необходими умения

• Желание да станете част от екипа на динамично развиваща се компания;
• Владеене на френски и английски език на високо ниво;
• Много добри комуникативни умения;
• Желание да получаване на стабилна експертиза и развитие;
• Умения за изпълняване на няколко задължения едновременно, организиране и приоритизиране задачи;
• Добра компютърна грамотност;

Ние Ви предлагаме

• Отлично и мотивиращо възнаграждение;
• Работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от професионалисти;
• Въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
• Възможност за професионално развитие и вътрешна мобилност;
• Модерен офис с комуникативна локация и зали за релакс;
• Работа на осемчасови смени /1ч. обедна почивка и две функционални паузи от по 15мин./;
• Допълнително здравно осигуряване и спортна карта;
• Бонусна система.
VCD