Пощенска банка / Юробанк България АД
more than 300 служителя Apply See employer
Специалист обслужване на клиенти за ФЦ в гр.София
София
full-time

София full-time

Job Description

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

За свой ФЦ в гр. София Пощенска банка търси да назначи отговорен, мотивиран, продажбено ориентиран служител за позицията на:

СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Отговорности:
- Извършване на касови операции в лева и валута;
- Предлагане и представяне на банковите продукти и услуги на клиентите;
- Обслужване на текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица.

Изисквания:
- Средно или висше образование;
- Задължителен опит в работата с чуждестранна или национална валута;
- Опит в консултиране на клиенти и продажби е предимство;
- Опитът в банковата сфера е предимство;
- Отлични комуникативни умения;
- Компютърна грамотност (MS Office);
- Владеенето на английски език е предимство.

Предлагаме ти:
• Конкурентно за сферата възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
• Ясно дефинирани кариерни пътеки;
• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
• Застраховка "Живот";
• Осребряване на разходи за лекарствени средства (с годишен лимит);
• 26 дни платен годишен отпуск
• Работа в приятелскa и динамична среда;
• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
• Карта Multisport на преференциална цена;
• Преференции при ползване на банковите ни продукти;
• и други.

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.
Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

ITCD 2024 Employers