МЕТРО Кеш енд Кери България ЕООД
Специалист „Плодове и зеленчуци“
София

София длъжност на пълно работно време

Партньор на професионалисти – това е мотото на МЕТРО Кеш енд Кери. Целта ни е да удовлетворяваме нуждите на нашите клиенти и за да я постигнем, се нуждаем от мотивирани служители.

Отговорности

Вашите отговорности:
• Участие в разработването и прилагането на програми за съвместна дейност с български производители на плодове и зеленчуци
• Активно участие в процеса по подбор на семена и подходящи сортове плодове и зеленчуци
• Редовно посещение на регионалните борси и производители и магазините
• Изготвяне, поддръжка и проследяване на договори с доставчици
• Съдейства в изготвянето на продуктови профили и описания и оценка на качеството на продуктите
• Подпомагане в провеждането на обучения на служители и производители и оценка на риска

Изисквания и необходими умения

Вашият профил:
• Висше образование в сферата на агрономството
• Добра компютърна грамотност (МS Office)
• Много добри комуникативни умения
• Английски език на работно ниво
• Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

Ние ви предлагаме:
• Възможност за кариерно развитие
• Професионално обучение
• Допълнително здравно осигуряване
• 10% отстъпка при пазаруване в магазините на МЕТРО
ITCD