Adecco Bulgaria
Специалист по качество на доставчиците - SQA
Ботевград

Ботевград длъжност на пълно работно време

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

От името на наш клиент, водеща производствена компания в автомобилния сектор, търсим да назначим мотивиран и амбициозен кандидат на позиция:

Отговорности

• Представлява дружеството при срещи с фирми-доставчици във връзка с качеството;
• Изготвя необходимите документи за оценка на доставчиците;
• Одобряване и оценка на доставчици;
• Изискване и одобряване на PPAP документи от доставчици;
• Съдейства за проследяване на несъответстващи продукти от доставчици;
• Съдейства при изготвянето и проследяване на 8D при несъответствие или рекламация към доставчиците;
• Кореспонденция със заинтересованите лица при възникване на проблеми с качеството на материали и продукти от доставчици;
• Съдейства за изготвяне и актуализиране на инструкциите за входящ контрол и други документи, свързани с качеството на доставчиците;
• Извършване одит на доставчици (VDA 6.3);
• Извършване вътрешни одити по IATF 16949;
• Извършване на вътрешни продуктови одити по VDA 6.5.

Изисквания и необходими умения

• Много добро владеене на английски език – работа с техническа документация и кореспонденция (устна и писмена), участие във вътрешни и външни одити – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УСЛОВИЕ;
• Завършено висше техническо образование – предимство;
• Професионален опит на подобна позиция – предимство;
• Работа с технически чертежи;
• Добро владеене на MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.
• Познания по ISO 9001, IATF 16949; FMEA, 8D, SPC, MSA, APQP, VDA 6.3, VDA 6.5 – предимство;
• Сертификат за одитор по VDA 6.3 – предимство.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за придобиване на нови знания и професионално развитие в утвърдена компания;
• Фирмено обучение;
• Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения;
• Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
• Атрактивно възнаграждение;
• Социални придобивки: ваучери за храна; карта за спорт; осигурен транспорт за района на град Ботевград; при кандидат от друго населено място – частично покриване на разходи за транспорт или квартира.

Информация за контакт

Телефон: 0884296041

NCD2024 Banner