Хаусенгел България ЕООД
Специалист по координиране на поръчки и техническа помощ за немскоговорящи клиенти (мъж/жена)
Софийска област
От 1500 до 2000 лв.

Софийска област длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Hausengel е семейна фирма, която от 2005 г. насам успешно работи в сферата на оказването на помощ в откриването на безопасна и проверена работна позиция на хора, които желаят да работят като гледачи на германски семейства. Ние сме група от силно проспериращи и динамично развиващи се съвместни предприятия, опериращи на седем европейски пазара. Благодарение на личния си опит знаем, че можем да постигнем успех само ако влагаме сърце в ежедневната си работа. Стани член на семейството на Hausengel, присъедини се към нас и се наслади на нашата комплексна грижа!

Отговорности

• индивидуални консултации и услуги за партньори на фирмата – полагащи опекунски грижи за възрастни хора и германски семейства;
• изчерпателно представяне на текущо предоставяните услуги и помощ при избора на оферта;
• оказване на помощ на партньорите по административни въпроси;
• цялостно обучение на партньорите по отношение на модела на сътрудничество;
• социален патронаж и координация на правилното изпълнение на задачите;
• наблюдение и реагиране в случай на възникване на проблеми.

Изисквания и необходими умения

• много добро владеене на немски език (минимум на ниво B2);
• опит в отдел за обслужване на клиенти или в посредническа агенция по трудова заетост ще се смята за допълнително предимство;
• развити междуличностни умения;
• способност за работа под напрежение;
• силно изразена самостоятелност и умение за приоритизиране на дейностите;
• много добри умения за работа с компютър.

Ние Ви предлагаме

• интересна и изпълнена с предизвикателства работа в международна среда;
• атрактивно възнаграждение по трудов договор;
• разширена програма за медицински грижи;
• бързина и решителност при предприемането на действия;
• активен контакт с немския език и възможност за административно развитие.

Информация за контакт

Телефон: 00359 879 888170

JobTiger Banner