ОПА Солюшънс ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Специалист поддръжка при клиента
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

ОПА Солюшън е оторизиран продавач и сервиз на Епъл.
Фирмата се занимава също и с проектиране, внедряване и поддръжка на цялостни ИТ решения, като работи с голям набор от брандове.
ОПА работи предимно с бизнес и Про клиенти, както и с клиенти в сферата на образованието.
Наши клиенти са фармацефтични компании, видео-продукционни къщи, рекламни агенции, фирми занимаващи се с предпечатна подготовка, издателства, печатници и други.

Отговорности

ОПА търси специалист за поддръжка при клиента и за внедряване на проектирани от нас решения.
Длъжността е свързана с посещение при клиенти на фирмата за софтуерна и хардуерна поддръжка, за конфигуриране на ново оборудване и за огледи и проектиране на нови решения.
Назначеният специалист ще се сертифицира като Епъл сервизен специалист, като с времето ще придобие знания свързани с мрежи, сторидж, периферно оборудване, МДМ решения, аудио, видео и осветителна техника и софтуери за нуждите на видео продукциите, Епъл софтуер и хардуер, софтуерни решения на Адоб, Аутодеск и други.

Изисквания и необходими умения

Добро владеене на английски език.
Техническа грамотност - познаване на принципите и начина на работа на компютърната техника, познаване и работа с основни софтуерни продукти (Windows, Office)
Комуникативност - отзивчив, готов да помогне, да може лесно да комуникира с клиенти и колеги
Силно желание за развитие, придобиване на нови знания и качествено изпълнение на поставените задачи.
Шофоьорска книжка

Ние Ви предлагаме

Обучения.
Изключително приятна работна атмосфера и екип от хора готови да помогнат.
Сертификации.
Служебен компютър и телефон.

Информация за контакт

Телефон: 0889602015

JobTiger Banner