Хитачи Енерджи България ЕООД
Специалист прецизни измервания - входящ контрол
Севлиево

Севлиево длъжност на пълно работно време

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации

Отговорности

Осъществява входящ контрол върху качеството на материали и детайли;
Контролира и изпитва входящите материали съгласно техните изисквания по документация;
Работи с 3D машини, уреди и инструменти за измерване;
Следи за спазването на инструкциите за качество и технология на процесите в производството;
Съхранява и пази фирмената техническа и друга документация — чертежи, работни процедури и др.;
Работи с ERP система като попълва резултати от направените проверки на материалите;
Работи с производствена документация и различни по естество материали;
Пуска рекламации за несъответсващите материали;

Изисквания и необходими умения

Техническо образование;
Умение за разчитане и работа с техническа документация;
Знания и практически умения за работа с измервателни машини, уреди и инструменти;
Предишен опит на работа с 3D измервателна машина ще се счита за предимство;
Умение за работа в екип и проактивност;
Владеене на английски език ще се счита за предимство;
Компютърна грамотност – MS Office;
Възможност за работа на смени.

Ние Ви предлагаме

13-та заплата;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване ;
Осигурен транспорт;
Финансова помощ при релокация;
Допълнителни бонуси.
JobTiger Banner