Специалист продажби на интериорен текстил
гр. София
От 1000 до 1500 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Създадена през 1994 година "ЧАР" ЕООД е съвременник на българската пазарна икономика и има над 25-годишен опит в търговската сфера и производство на дизайнерско текстилно обзавеждане.

Отговорности

- Презентиране на предлаганите продукти и техните технически параметри;
- Консултиране на клиенти и договаряне на условията на продажбите;
- Контрол по изпълнение на сключените договори и възложените поръчки.
- Снемане на размери и монтажни дейности в обекти на клиентите.

Изисквания и необходими умения

Минимум средно образование (с предимство са завършили подходяща за позицията специалност, вътрешен дизайн или дизайн на текстила и др.);
- Способност за работа в екип;
- Предимство е наличието на познания за обзавеждане и текстил;
- Компютърна грамотност;
- Предишен опит в търговски обект;
- Предимство е наличието на умения за съчетаване на цветове;

Ние Ви предлагаме

- Атрактивно месечно възнаграждение, с допълнителен бонус обвързан с резултатите;
- Постоянен трудов договор;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Фирмено обучение и възможност за професионално развитие.

Информация за контакт

Телефон: +359884508818

JobTiger Banner