Специалист продажби - с френски език
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

ЕЛДОМИНВЕСТ ООД е създадено 1987 год. За повече от тридесет и пет години ние се утвърдихме, като едно от най-успешните производствени предприятия в България и сме лидер на родния пазар на електродомакински и газови уреди.

Отговорности

- управлява и развива взаимоотношенията с клиенти на международни пазари;
- води търговски преговори с потенциални ключови клиенти и договоря условията за сътрудничество;
- разработва стратегия за увеличаване на пазарните позиции на дружеството на международни пазари;
- отговаря за събирането на информация относно пазара, големи потенциални клиенти, тенденции и възможности за развитие;
- анализира партньорството с всеки клиент и изгражда подходяща стратегия за работа;

Изисквания и необходими умения

- висше образование;
- отлично владеене на френски и английски език;
- търговски опит – минимум 2г.;
- отлични комуникативни умения и ориентация към постигане на резултати.
Допълнителни умения:
- комуникативни и презентационни умения;
- умения за водене на преговори и взимане на решения;
- умения за планиране на времето и спазване на срокове.

Ние Ви предлагаме

- интересна работа в млад и динамичен екип;
- мотивиращо заплащане и бонус обвързан с постигнатите резултати;
- допълнително здравно застраховане;
- карта Мултиспорт на преференциална цена;
- ваучер за храна;
- коректност, възможност за дългосрочен ангажимент и професионално развитие.

Информация за контакт

Телефон: 052/571930

VCD Banner
JobTiger Banner