HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Специалист продажби с немски език
Пловдив
full-time

Пловдив full-time

Job Description

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, водеща компания в сферата на производството за фолиа и опаковки, търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Специалист продажби с немски език:

Основни отговорности:

- Активно търсене и установяване на контакт с нови клиенти;
- Управление на клиентския портфейл и поддръжка на взаимоотношенията със съществуващите клиенти;
- Изготвяне на оферти, преговори за цени и условия на доставка;
- Следене на пазарните тенденции и конкуренцията;
- Подготовка на седмични и месечни доклади за продажбите.

Основни Изисквания:

- Отлично владеене на немски език (писмено и говоримо);
- Предишен опит за работа с ERP система;
- Предишен опит в продажбите, предпочитано в B2В сектора;
- Добри комуникационни и преговорни умения;
- Способност за работа в екип и поставяне на приоритети;
- Добри организационни и време управленски умения.

Компанията предлага:

- Конкурентно заплащане, базирано на постигнатите резултати;
- Допълнителни бонуси за постигнати цели;
- Възможности за професионално развитие и нарастване на кариерата;
- Приятна работна обстановка в динамична и успешна компания;
- Въвеждащо обучение;
-Петдневна работна седмица-от 08;00 часа –до 17;00 часа.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers