Джей Пойнт Плюс ООД
Специалист продажби в търговски отдел
София

София длъжност на пълно работно време

Джей Пойнт Плюс ООД е фирма за дигитален печат, офсетов печат и довършителни книговезки услуги. От създаването си през 2007 г., компанията произвежда печатни рекламни материали за бизнеса и индивидуални клиенти. Философията на Джей Пойнт Плюс ООД е да предлага на своите клиенти най-новите печатни иновации и креативни полиграфически решения, като поддържа високо ниво на качество и обслужване и кратки срокове за изпълнение на поръчките.

Отговорности

• Активна работа с клиенти – осъществява контакт, преговаря с клиенти, договаря цени и условия по сделките, извършва продажби, отговаря за коректното изпълнение на поръчката;
• Привличане на нови клиенти.
• Изготвяне на оферти.
• Запознаване на клиентите с услугите на фирмата.
• Проследяване на изпълнението на поръчката.

Изисквания и необходими умения

• Презентационни умения и комуникативност;
• Динамична и мотивирана личност;
• Способност за контрол и самопреценка.
• Владеене на английски език е предимство;
• Добра компютърна грамотност – MS Office, интернет.
• Познания в областта на полиграфията и довършителните процеси се считат за предимство.
• Работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионално обучение
• Приятелска и стимулираща работна среда;
• Атрактивно заплащане и бонусна система.
• 5-дневна работна седмица
• Социални придобивки.
JobTiger Banner