Adecco Bulgaria
Специалист производствено планиране
Пловдив, Асеновград, Куклен, Марково, Първенец

Пловдив, Асеновград, Куклен, Марково, Първенец длъжност на пълно работно време

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, производствена компания, търсим да назначим: СПЕЦИАЛИСТ ПРОИЗВОДСТВЕНО ПЛАНИРАНЕ

Отговорности

- Изчисления на количествата стоки и материали, консумативи необходими за работата на компанията.
- Комуникация и съвместна работа относно планирането на производството със заводи извън страната.
- Изготвяте производствен план.
- Ежедневно проследяване на производствените поръчки и материали, и предприемане на корекции, ако е необходимо.
- Ежедневна проверка на инвентара и готовите продукти.
- Въвеждане и актуализиране на данни в SAP.
- Изграждане и поддържане на добри отношения с доставчиците на компанията.

Изисквания и необходими умения

- Средно/Висше образование;
- Опит на подобна позиция е задължително условие;
- Работа със SAP е предимство;
- Аналитична мисъл и добри математически умения;
- Свободно владеене поне на един от двата езика - Английски или Турски език.

Ние Ви предлагаме

- Мотивиращо възнаграждение;
- Въвеждащо обучение;
- Осигурен обяд;
- Ваучери за храна;
- Карта за вендинг машини;
- Петдневна работна седмица с работно време 8 – 17 часа;
- Служебен транспорт от Пловдив и Асеновград.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Информация за контакт

Телефон: + 359 882 421 683

ITCD 2024 Employers