Райфайзенбанк (България) ЕАД
Специалист Развитие на бизнеса и управление на продажбите - малки предприятия
София

София длъжност на пълно работно време

Райфайзенбанк (България) ЕАД бе отличена с 3 работодателски награди в престижния конкурс на Career Show Awards 2021:
• Златна награда – Най-добър работодател – Банкиране
• Златна награда – Стратегия за вътрешни комуникации
• Бронзова награда – Стратегия „Здраве и уелнес“

Отговорности

- Развивате нови и оптимизирате съществуващи, включително дигитални, продукти и услуги в сегмент „Малки предприятия“
- Проучвате пазара регулярно
- Управлявате клиентската база
- Работите с трети страни и външни бази данни
- Управлявате продажбите и обученията
- Участвате в изготвянето на бюджети и управлявате бази данни

Изисквания и необходими умения

- Висше икономическо образование
- Мин 3 г. опит в банковия сектор
- Опит в развитието на продукти/Управление на продажби се счита за предимство
- Отлично ниво на владеене на английски език
- Отлично познаване на MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
- Умения за обработка и анализ на данни

Ние Ви предлагаме

- Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България
- Възнаграждение, съобразено с отговорностите на длъжността и пазарните нива
- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията
- Динамична и предизвикателна работа
- Модерна офис среда
- Допълнително здравно осигуряване
- Застраховка Живот/ Злополука
- Ваучери за храна
- Спортна карта
- Преференциални условия при ползване на банкови услуги и продукти
JobTiger Banner