Center Stars
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Специалист с румънски език
София

София длъжност на пълно работно време

We are ✮ Center Stars ✮ - a recruitment company, mostly oriented to language recruitment.
But we are also consultants, talent seekers, and providers of amazing opportunities...

С радост обявяваме вълнуваща възможност да се присъедините към екипа на наш динамичен клиент в отдел по Обслужването на Клиенти с румънски език. Клиентът ни е голяма международна компания, която има онлайн платформа за продажба на дрехи, обувки и аксесоари.

Отговорности

Предоставяне на висококачествено обслужване на клиенти по телефон, имейл и чат на румънски език.
Помощ на клиентите при запитвания, въпроси относно продуктите, които предлага компанията;
Сътрудничество с екипи от различни отдели, за бързо разрешаване на казуси;
Превод на рекламни банери;

Изисквания и необходими умения

Отлично ниво на румънския - говорим и писмен;
Английският език е плюс;
Отлични комуникативни умения;
Предишен опит в областта на обслужването на клиенти е предимство, но не и задължително;
Способност за адаптация към бързо темпо на работа;

Ние Ви предлагаме

Конкурентна заплата и страхотен социален пакет;
Възможности за професионално израстване и развитие;
Положителна и приобщаваща работна среда;
Хибриден модел на работа.

Center stars e бранд на Nova Logic Company OOD. Licensed by MLSP, license N 2564, valid from 03.07.2018
NCD2024 Banner