Специалист широкоформатен и сувенирен печат
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Компанията развива дейности, свързани с рекламни, маркетинг и ПР услуги, печатни и рекламни материали, организиране на културни, фестивални и корпоративни събития.
Във връзка с разширяване на дейността търсим колега, който да се включи в екипа ни от професионалисти.

Отговорности

Изпълняване на задачи на машините за широкоформатен и сувенирен печат.

Изисквания и необходими умения

Необходимо е да притежавате следното:
- познаване на програмите за обработка на изображения;
- умение за работа в екип;
- спазване на планираните срокове за производство;
- добра компютърна грамостност;
- опитът на подобна позиция ще се приеме за предимство.

Ние Ви предлагаме

Позицията е свързана с печат на широкоформатни машини и UV плоскопечатни принтери върху различни фолиа и повърхности, както и с УВ печат върху рекламни материали.

Предлагаме възможност за обучение на кандидатите, които нямат достатъчен опит в сферата, но са мотивирани и желаят да се развиват в областта на рекламния печат.

Информация за контакт

Телефон: 0889911702

ITCD 2024 Employers