Специалист Социални Медии с Немски език
град Шумен
От 1500 до 2000 лв.

град Шумен длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Отговорности

Основните отговорности за тази позиция включват:

- Ежедневно изготване на постове за различните ни социални канали на немски и български език

- Създаване и Управление на реклами във Facebook и Instagram

- Кореспонденция с колегите в Германия

- Участие в изготвянето на Google Ads реклами

- Изготвяне на текстве за landingpages и Newsletters

Изисквания и необходими умения

- Задължителен Немски език на много добро писмено ниво (С1)

- 1-2 години опит на подобна позиция и работа с Facebook, Инстаграм и Youtube

- Опит и познания в сферата на Дигиталния маркетинг

- Желание за професионална реализация и развитие в динамичен сектор

- Добри компютърни умения – MS Office и онлайн платформи

- Инициативност и креативност

- Отлично познаване на основните дигитални канали и социални платформи, и работа с техните инструменти - Facebook Ads Manager, Google Adwords, Google Analytics, Google Search Console и т.н.

- Способност за работа в екип

Ние Ви предлагаме

- Отлично заплащане и Поле за инициативност

- Стандартно работно време от понеделник до петък - от 9:00 до 18:00 часа

- Офис на комуникативно място

- Въвеждащо обучение в нашата индустрия

- Възможност за кариерно развитие

Информация за контакт

Телефон: 0895524009

ITCD