HRS Bulgaria
Специалист технически продажби
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
За наш партньор, една от водещите компании специализирана в производството на машини в хранително-вкусовата промишленост търсим да назначим:

Специалист технически продажби в отдел "Резервни части"

Основни дейности:

Конкретизиране на запитвания от клиенти чрез използване на документация и сътрудничество с инженерен и сервизен отдел;
Изготвяне на търговски оферти в ERP системата;
Следене на сроковете на поръчките и плащанията и комуникация за приоритизация на поръчките;
Осигуряване на висока клиентска удовлетвореност чрез бързо и изчерпателно отговаряне на запитванията.
Компанията предлага:

Отлични условия на труд;
Атрактивно възнаграждение;
Допълнителни бонуси за резултати;
Работа в екип от професионалисти.
Изисквания:

Висока техническа грамотност (машинни елементи, мехатроника, инженерство) от образование или опит;
Работа с ERP система и MS Office;
Руски и английски език - професионално ниво;
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

NCD2024 Banner