Специалист вакуумна и вентилационна система
Sofia

Sofia длъжност на пълно работно време

"Ен Ер Консултинг" ЕООД е нова бързоразвиваща се компания, която предлага възможност на всички свои служители да получат професионално развитие и корекни работни отношения в среда от професионалисти. Компанията е специализирана в ремонта и поддръжката на превозни средства, както и в други специфични дейности и услуги.
Наши клиенти са големи международни компании и участваме във все повече различни проекти. Развиваме се динамично и разширяваме своята дейност, като за целта търсим да назначим бъдещия си колега на длъжност:

Специалист вакуумна и вентилационна система за гр. Варна

Отговорности

Вашите отговорности:

• Извършва частична и пълна диагностика на тръбопроводи свързвани с въздухоотвеждането;
• Диагностика на всички системи за чист и мръсен въздух;
• Работа със специализиран софтуер, откриване и изчистване на грешки в паметта;
• Тестиране на вакуумните линии или охладителната система.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания:

•Средно или висше техническо образование по специалност: Отоплителна, вентилационна и климатична техника, електроника и енергетика;
•Наличие на сертификат подходящ за длъжността;
•Практически и теоретични познания, опит – минимум 1 година;
•Проактивност и ангажираност в работния процес, умения за работа в екип;
•Познаване на изискванията за безопасност при работа с електрически уредби.

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение:

•Коректни трудови взаимоотношения- трудов договор и пълни осигуровки;
•Обучения според стандартите на компанията и вътрешната ѝ политика;
•Мотивиращо възнаграждение;
•Премии за Великден и Коледа;
•Субсидиран обяд.

Информация за контакт

Телефон: 0889833363

VCD