Региоком Европейско Дружество клон България
Специалист запитвания с немски език - позиция на 4, 6 или 8 часа
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

За нас

#guteleutegutelaune #sogehtteamwork

Нова работа, ново предизвикателство, нов етап в живота.
С Региоком България си на правилния път!
Направи следващата крачка към една по-добра кариера!

Над 10 години Service Center България! 1300 супер колеги в София, Варна, Русе, Велико Търново, Добрич, Стара Загора и Бургас! Повече от 10 проекта и успешни партньорства с клиенти.

6000 служители на 25 локации в Германия, България, Австрия, Гърция, Турция и Аржентина! Разрастваме се непрестанно и ставаме още по-силни!

На нашия професионализъм се доверяват големи немски контрагенти в сферата на енергетиката, телекомуникациите, търговията, транспорта, банковото дело и много други. Ние винаги сме в крак с времето.

Нашите ИТ-специалисти разработват системи за дигитализиране на технологични процеси и и изпълняват проекти за различни контрагенти.

Искаш ли да си част от успеха?

Отговорности

Какви предизвикателства те очакват
компетентно и пълно обслужване на нашите клиенти на немски език
предлагане на най- добрите опции и условия
ежедневно усвояване и прилагане на изискванията на работодателя
участие в провеждащите се обучения с цел повишаване на квалификацията

Изисквания и необходими умения

Ако ти
владееш много добре немски език
имаш добри умения за работа с кoмпютър
обичаш общуването с клиенти
мотивиран си и искаш да се развиваш
си добре дошъл при нас!

Ние Ви предлагаме

В замяна ще получиш
много добро възнаграждение (заплата + бонуси = средно месечнo възнаграждение 3000 - 4000 лв)
неограничен бонус за продажби
допълнителни премии за качество
стартово обучение и подробно въвеждане в работата, за които получаваш работна заплата
работна позиция на пълно работно време или 4, 6 часа по желание
супер условия в приятна обстановка, удобна локация
възможности за професионално развитие
24 дни платен годишен отпуск и допълнитени дни за прослужено време
допълнително здравно осигуряване и карти за отстъпка
премии за храна и хоум офис
30 минути платена почивка
специални regiocom събития и тиймбилдинги
отстъпки при различни партньори
покриване на транспортните разходи, ако живееш на повече от 10км от Варна
възможност за работа от вкъщи след успешно въвеждане в работата

Информация за контакт

Телефон: +359 895 512 657

ITCD 2024 Employers