Спортен анализатор (Украинцам подходит)
Бургас, Варна, Враца, София, работа от вкъщи

Бургас, Варна, Враца, София, работа от вкъщи длъжност на пълно работно време

Нашата компания е световен лидер в спортната статистика и анализи. Ние знаем всичко за футбола, хокея и американския футбол и работим с професионални клубове и лиги, букмейкъри, академии и медии.

Във връзка с увеличаването на обема на работа през новия хокеен сезон, набираме персонал за позицията анализатор на хоккейнім матчей.

Отговорности

Записвайте и анализирайте тактико-техническите действия (ТТД) на играчите в специализиран софтуер.

Изисквания и необходими умения

уверено владеене на руски език - най-важното (цялата работа е на руски)
Компютърни познания на уверено ниво.
Наличие на месинджъра на Telegram за комуникация
Наличие на компютър или лаптоп.
Не е задължително, но би било предимство, тъй като ще ви улесни в ученето.
Стабилна интернет връзка.

Ние Ви предлагаме

Пълен работен ден от 8:00 до 17:00 часа
Дистанционна работа от персонален компютър;
Събота, неделя и понеделник са задължителни работни дни, защото в тези дни се провеждат най-много мачове.
Възможности за кариерно израстване и получаване на бонус опит;
Професионално обучение от нашите най-добри ръководители на екипи. Ние ви плащаме $300 за успешно завършено обучение
Работете от вкъщи, независимо къде се намирате
Ако се интересувате от свободното място - пишете ми в телеграма @@Ivan_inc

С чест и проверка в нашите редици! , Иван !

Информация за контакт

Телефон: 093 025 73 64

JobTiger Banner