Калина Консулт ЕООД
Старши консултант недвижими имоти
София град

София град длъжност на пълно работно време

Сега, повече от всякога, пазарът се нуждае от квалифицирани и компетентни агенти на недвижими имоти! Tърсим онези специални хора, които имат амбициите да пробият в този труден бизнес. Ако харесвате имотите и обичате да работите с хора, сигурно сте подходящия за нас човек! Ще се радвам да ни потърсите, за да си поговорим за Вашата страхотна бъдеща кариера в RE/MAX!
RE/MAX e международна фирма с офиси в над 110 страни и като част от Re/max Premier вие ще имате достъп то клиенти от цял свят и обучение на световно ниво!
Търсим талантливи и мотивирани личности, които да станат част от нашият бързо разрастващ се екип.
При интерес се свържете с нас 0888008003 или пратете CV на premier@remax.bg

Отговорности

Очакваме от Вас:
• страст към търговския процес, маркетинг и работата с клиенти
• умение за работа в екип
• желание за кариерно развитие
• желание за динамична работа
• желание за постоянно обучение и надграждане на знанията

Изисквания и необходими умения

Tърсим онези специални хора, които имат амбициите да пробият в този труден бизнес. Ако харесвате имотите и обичате да работите с хора, сигурно сте подходящия за нас човек

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
• цялостен търговски процес за оптимални резултати
• стимулираща бонусна система на заплащане
• съвременен сайт и достъп до база данни с клиенти от цял свят
• възможност сами да определяте възнаграждението си – вез ограничение
• предимството да сте част от силно мотивиран екип

Информация за контакт

Телефон: +359888008003

JobTiger Banner