ПРОМЕТ СТИИЛ
Старши механошлосер
с. Дебелт, Бургас
От 1500 до 2000 лв.

с. Дебелт, Бургас длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

«Промет Стиил» ЕАД е високотехнологично предприятие, специализирано в производството на широка гама горещовалцувани профилоразмери от обикновени и специални стомани. Намира се на 20 км от град Бургас в землището на с. Дебелт, община Бургас.
В случай, че сте завършили средно образование, искате да започнете работа веднага или паралелно с нея да продължите обучението си във ВУЗ – то присъединете се към нашия екип, като подадете своята автобиография.

Отговорности

• Отговаря за изправността на механооборудването в участък ПМП и ПЛ.
• Определя и контролира състоянието на частите на механооборудването.
• Ръководи ремонтните дейности на механооборудването в участък ПМП и ПЛ.
• Ежедневно проверява записите на дежурните шлосери в рапортните дневници и взема. мерки за незабавно отстраняване на забелязаните повреди и аварии.

Изисквания и необходими умения

• Завършено средно образование.
• Високо ниво на лична организираност и отговорност.
• Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Начално и последващо обучение от специалисти с голям професионален опит и специфични знания и умения
• Възможност за обучение и професионална реализация в предприятие което е част от международен холдинг.
• Бонусна част, обвързана с резултатите от работата
• Допълнително здравно застраховане
• Безплатен транспорт
• Сума за Коледни празници и почивка
• Храна в работнически стол

Информация за контакт

Телефон: 088 601 0021

JobTiger Banner