Accounting and Business Consulting Centre OOD
Старши счетоводител
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Бутикова счетоводна къща с дългогодишни клиенти търси старши счетоводител, който да бъде интегрална част от нашия екип.

Отговорности

Описание на длъжността:
• Организира и ръководи всички счетоводни процеси,
• Изготвя и проверява финансови отчети и справки на клиентите, за които е отговорен,
• Извършва текущо осчетоводяване на първичните счетоводни документи,
• ТРЗ,
• Проследява правилността на счетоводната информация и нанасянето на корекции,
• Извършва годишно счетоводно приключване, както и месечни, междинни и годишни счетоводни отчети,
• Представлява компанията пред финансови, данъчни и контролни органи и институции,
• Работи ефективно и ползотворно в екип.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Висше образование – Счетоводство, Финанси, Икономика;
• 5 години опит като старши или главен счетоводител,
• Прецизност, трудоспособност, професионална отговорност,
• Умения за работа със счетоводен и ТРЗ софтуер и MS Office;
• Владеене на английски,

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
• Добър, професионален екип,
• Разнообразна и интересна работа,
• Стилен офис в центъра на София,
• Дългосрочна перспектива,
• Конкурентна заплата, свързана с условията на пазара.

Информация за контакт

Телефон: 029803284

JobTiger Banner