Българска Телекомуникационна Компания ЕАД
Стажант Международни продажби на едро– гр. София
София
стаж на пълно работно време

София стаж на пълно работно време

Описание на позицията

Начало на стажа: юни/ юли 2021 г.
Продължителност: 3 месеца

Готов ли си да надникнеш в света на бизнесa? Нашите стажове превръщат днешните студенти в утрешните лидери. Как става това? Чрез реални проекти, разнообразни програми за обучение и индивидуални ментори. Освен това ще се свържеш с мрежа от връстници, също толкова мотивирани като теб. Стажантската ни програма е създадена, за да ти даде правилният тласък към твоята кариера.

СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Участва в процесите, свързани със създаването и поддържането на бизнес проекти с международни клиенти;
• Събира и анализира информация относно услугите и ценообразуването на предлаганите услуги;
• Анализира информация от различни информационни системи и бази данни на VIVACOM;
• Подпомага дейността на отдела чрез изготвяне на отчети, предложения и анализи.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
• Писмен и говорим английски език;
• Студент специалност Телекомуникации, Икономика на съобщенията или Мениджмънт и информатика в телекомуникациите, Международни Икономически Отношения;
• Много добри компютърни умения – MS Office;
• Интерес към предоставяне на сложни телекомуникационни услуги;
• Отлични комуникативни умения, инициативност и креативност .

НИЕ ТИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България;
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията;
• Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение;
• Разнообразни допълнителни придобивки.

Ще се радваме да се срещнем с теб!
Ако разпознаваш себе си в нашето предложение и искаш да станеш част от успешния екип на VIVACOM, изпрати автобиография като натиснеш бутон „Кандидатствай“ не по-късно от 30 април 2021 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

БТК EАД, с ЕИК 831642181 е администратор на лични данни с рег.№ 0014414. Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закон за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. БТК EАД може да предоставя личните Ви данни на юридически и физически лица, на които са възложени действия и дейности във връзка с осъществяване на подбор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели, както и да бъдете уведомени преди първото разкриване на личните Ви данни.

ITCD