Хитачи Енерджи България ЕООД
Стажант - Монтьор, изпитване на електросъоръжения
Севлиево
стаж на пълно работно време

Севлиево стаж на пълно работно време

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации

Отговорности

Подпомага колегите в ежедневната работа;
Проследяване коректността на връзките чрез тест точка-по-точка;
Извършване на диелектричен тест за проверка на изолацията;
Извършване на механичен тест на изделията;
Извършване на функционален тест и визуална проверка на
изделието.

Изисквания и необходими умения

Средно техническо образование /студенти от факултети – „ЕЕ“ и
„Машиностроене и уредостроене“ са предимство/;
Умения за работа с MS Office (MS Excel,Word, MS Outlook);
Работа с принципна ел. схема;
Изпълнителност и отговорност;
Умение за работа в колектив.

Ние Ви предлагаме

Платен 3 месечен стаж и трудов договор;
Възможност за преминаване на постоянен договор;
Ваучери за храна;
Организиран транспорт до работното място от Габрово, Ловеч и Велико Търново;
Стаж в утвърдена международна компания.
ITCD 2024 Employers