Уча.се ЕООД
Стажант подбор
София
стаж на непълно работно време

София стаж на непълно работно време

Ние, от Уча.се, търсим стажант, който да се присъедини към екипа ни на 4-часов работен ден и да подпомага подбора на нови колеги. Стажът е по програмата на МОН - "Студентски практики - фаза 2" и е подходящ само за студенти в университети в България.

Отговорности

- Ще участваш в селекцията на подходящи кандидати
- Ще водиш кореспонденция с кандидати за работа
- Ще извършваш различни административни задачи, свързани с подбора
- Ще подпомагаш цялостната дейност на екипа

Изисквания и необходими умения

- Отлична езикова култура и грамотност
- Добри познания за работа с продуктите на Microsoft и Google
- Внимание към детайла
- Добри комуникационни умения
- Добри организационни умения
- Умение да даваш, получаваш и интегрираш обратна връзка
- Желание за развитие в Човешките ресурси

Ние Ви предлагаме

- Възможност за личностно и професионално развитие
- Интересна, предизвикателна и динамична работа
- Гъвкаво работно време
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата ще бъде удоволствие
VCD