Хитачи Енерджи България ЕООД
Стажант - "Технически сътрудник"
Севлиево
стаж на пълно работно време

Севлиево стаж на пълно работно време

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации

Отговорности

Подпомага колегите в ежедневната работа;
Етикетира материали, съгласно спецификации;
Инспектира материали за коректността на баркод етикетите и при необходимост ги преетикетира.
Маркира материали по специални производствени проекти.
Участва в процеса по проследаване и коригиране на регистрираните серийни номера в системата;
Събира, обработва и изпраща сертификати за качество за вложените материали и тестови протоколи;
Работа по разнообразни вътрешни проекти.

Изисквания и необходими умения

Средно образование, средно техническо ще бъде предимство;
Умения за работа с MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook);
Владеене на Английски език (ще се счита за предимство);
Възможност за работа при двусменен режим;
Изпълнителност, отговорност и дисциплина, умения за работа в екип;
Сръчност, наблюдателност и внимание към детайла;
Аналитично мислене;
Умение за работа в колектив.

Ние Ви предлагаме

Платен стаж с трудов договор до 12 месеца;
Възможност за преминаване на постоянен договор;
Ваучери за храна;
Организиран транспорт до работното място от Габрово, Ловеч и Велико Търново.