Коут България ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Стоматолог за чужбина
други в чужбина, Нидерландия
Над 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

COTE Job Agency е трудов посредник за осигуряване на заетост в страната и чужбина. Търсим да назначим Стоматолог/зи за наш клиент в Холандия.

Моля, изпращайте CV на английски език, препоръки (по възможност) и актуална снимка.

ВСИЧКИ УСЛУГИ СА БЕЗПЛАТНИ ЗА КАНДИДАТИТЕ ЗА РАБОТА И СЛУЖИТЕЛИТЕ СЛЕД
ТОВА !

ДИСТАНЦИОННО ИНТЕРВЮ само с подбраните предварително кандидати.

Всички лични данни ще бъдат съхранявани със строга конфиденциалност според GDPR
Лиценз 3394 издаден от АЗ към МТСП

Отговорности

Медицински услуги свързани с дейността на Стоматологичните клиники.

Изисквания и необходими умения

- Медицинско образование - Дентална медицина
- Опит - 1г.
- Владеене на Холандски език (B2)*
* първоначален онлайн курс до ниво B1 (250ч за около 3-4 месеца). След успешно положен изпит, на място в Холандия до B2, заплатен от работодателя (след започване на работа се удържа от заплатата)

Ние Ви предлагаме

- Постоянен Трудов Договор (32-40ч на седмица)
- Много добро стартово заплащане (от 3500€ до 4000€ бруто), след първата година около 4500€, след втората над 5500€
- Възможност за ортодонтска практика със заплащане над 7500€
JobTiger Banner