Строителни работнци за Германия - вътрешно изграждане
други в чужбина, Германия
Над 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Описание на позицията

Лицензирана агенция за извършване на посредническа дейност по наемане на работа (Nr. на лиценз 2943/27.12.2019) търси следните работници за работа в Германия:

1. Сухо строителство - гипс картон

- Директен трудов договор с работодателя в Германия.

- Подсигурена квартира.

- Работно облекло .

- Защитно оборудване.

- Работни инструменти.

- Заплата от 12,50€/час (бруто) + 50,00€/ден.

Ориентировъчно месечно възнаграждение минимум 2500.00 € нето.

2. Полагане на плочки в/у стена и под

Ориентировъчно месечно възнаграждение минимум 3000.00 € нето.

От кандидатите се изисква:

- Опит в полагането на гипсокартон и плочки.

- Способности за приспособяване към специфичните изисквания на работата.

- Да изпълняват нормативните условия.

- Да спазват указанията за безопасност на труда.

- Владеенето на немски език не е задължително.

Месторабота:

- Бон, Кьолн, Лайпциг

За кандидатстване:
Кандидатствайте с вашата автобиография тук или я изпратете на посоченият имейл адрес по-долу.

Кандидатури с опит в чужбина ще бъдат разглеждани приоритетно.

Свържете се с нас чрез бутона Кандидатстване.

Информация за контакт

Телефон: 0882642601

VCD