Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Стругаро - Фрезист - Универсални машини CNC/
Габрово
От 1500 до 2000 лв.

Габрово длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България, търси да назначи работници за свой клиент.

Стругаро -Фрезист /Универсални машини (CNC/

Основни изисквания:

• Познаване и разчитане на техническата документация;
• Опит в работата с универсални металорежещи машини - фреза и струг;
• Опит с обработващи центри с цифрово програмно управление ще се счита за голямо предимство;
• Компютърни умения – умение за програмиране
• Възможност за вземане на самостоятелни решения;
• Владее Английски език. -

Фирмата предлага:

• Чудесни условия на труд в новa производствена база;
• Добро отношение и коректност;

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД с Лиценз № 2892_10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

JobTiger Banner