SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Стугаро фрезисти - оператор металообработваща машина
Стара Загора
От 1500 до 2000 лв.

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Наш клиент специализиран в обработка на метали търси да назначи:

Отговорности

Метало обработка на детайли

Изисквания и необходими умения

Изисквания към длъжността:
1. Средно техническо образование с предимство Висше техническо образование;
2. Познания в областта на работа с металообработващи машини;
3. Умение за работа в екип;
4. Добро зрение;

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
1. Трудов договор, съгласно действащото законодателство;
2. Много добро заплащене;
3. Работа в екип;

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете автобиография.

Документите Ви ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Лиценз 2589, от 03.08.2018г.

Информация за контакт

Телефон: 0898531692

ITCD 2024 Employers