HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Супервайзър - Търговски екип
Плевен
full-time

Плевен full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш партньор е независима компания с 30 годишна история, която се нарежда сред лидерите предоставящи устойчиви решения за по-сигурно бъдеще.

Ако си екипен играч, който притежава добри управленски, търговски и организационни умения - кандидатствай за позицията:

Супервайзър – Търговски екип

Основни отговорности:

Управление на поверения офис и екипа от търговци;
Поставяне на екипни цели и съдействие в постигането им;
Практическо обучение на новите служители;
Анализ на пазарните възможности и осъществяване на проактивен контакт с нови партньори;
Координация на процеса по изпълнение на предварително зададени цели.

Компанията предлага:

Отлично основно възнаграждение + Допълнителен бонус;
Допълнително здравно застраховане;
Стандартно работно време – 09:00 – 18:00ч.;
Служебен автомобил;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Работа във водеща компания с установено име и позиции;
Гарантирано развитие и включено увеличение на възнаграждението след изпитателния срок.

Изисквания към кандидата:

Опит в сферата на търговията – 3 години;
Опит в управлението на хора;
Проактивност и високо ниво на отговорност към ежедневните задачи;
Умения за поставяне на цели и мотивация за постигане, както на индивидуални, така и на екипни резултати;
Организиране на срещи пътувания с цел презентация на услугата;
Шофьорска книжка – категория В.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers