Talent Management Associate
София

София длъжност на пълно работно време

TelebidPro е българска софтуерна компания, разработваща собствени платформи и продукти за клиенти от цял свят. Фокусът ни е в областта на системната интеграция, Business Intelligence, финанси и игри. Стремим се да сме малък и висококвалифициран екип, залагаме на постоянното обучение и усъвършенстване, както лично на всеки, така и в системите, които създаваме.

Отговорности

Вие сте професионалист с няколко години опит в набирането на специалисти по разработка на софтуер. Търсите гъвкава позиция, съчетаваща recruitment и развитие на работодателска марка. Харесвате да организирате събития и инициативи и да ги отразявате по интригуващ начин в социалните мрежи и други канали. Като част от екипа на TelebidPro ще имате следните отговорности:

Recruitment

* Участва в определяне на изискванията за различните позиции.
* Следи за навременно публикуване на отворените позиции.
* Консултира се с мениджъра по наемане за най-ефективния процес за оценяване на определени позиции.
* Участва в целия recruitment процес: преглед на автобиографии, насрочване на интервюта и интервюиране на кандидати, своевременно предоставяне на обратна връзка на кандидатите.
* Проучва и прилага нови начини за намиране/ привличане на кандидати.
* Проактивно търси кандидати чрез различни платформи и канали.

Развитие на работодателска марка

* Активно участва в планиране и провеждане на събития, на които компанията присъства.
* Създава дългосрочни връзки и партньорства с външни организации; работи по споделени инициативи.
* Концептуализира, публикува и управлява съдържание в блога на компанията и в социалните мрежи според стратегията за развитие на работодателската марка на компанията.
* Участва и в други маркетингови задачи.

Изисквания и необходими умения

* 1+ години опит на подобна позиция.
* Добро познаване на жизнения цикъл на разработката на софтуер и способност за разграничаване на различни инструменти и езици за програмиране.
* Английски език.
* Опит в създаването и поддържането на взаимоотношения с външни партньорски организации (университети, училища, организатори на събития и др.)
* Опит в концептуализиране, публикуване и управление на съдържание в социалните мрежи и други канали.

Ние Ви предлагаме

* Програма за въвеждане (onboarding).
* Фирмена култура основаваща се на неформални отношения и открита комуникация.
* Финансов пакет и социални придобивки.
* Допълнителни обучения с цел подобряване на професионалните умения и личните качества.

Ако нашето предложение е интересно за Вас, изпратете Европейски формат на CV на имейл: career@telebid-pro.com

Благодарим на всички кандидати за проявения интерес. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.
JobTiger Banner