АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА КАДРИ ХЕРМЕС 2018 ЕООД
Търговец
София

Търговец

София длъжност на пълно работно време

Клиент ни е компания занимаваща се с търговия, проектиране, монтаж и доставка на изделия от естествен и технически камък от цял свят.

Отговорности

• Обслужване на клиенти на дружеството по телефон, мейл и на място в офиса;
• Изготвяне на оферти по запитване на клиенти;
• Проследяване на изпълнението и доставката на поръчките;
• Комуникация с контрагенти на фирмата;
• Работа в екип;
• Спазване на установените срокове;
• Разчитане на технически чертежи;
• Оформяне на фирмени документи;

Изисквания и необходими умения

• Завършено подходящо образование;
• Комуникативни умения;
• Умения за работа в екип;
• Компютърна грамотност;
• Организирана и дисциплинирана личност с желание и мотивация за работа;
• Ползването на английски език е предимство;
• Ползването на AutoCAD е предимство;

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор ;
• Петдневна работна седмица – дежури се една събота в месеца;
• Конкурентно заплащане;
• Фирмено обучение;
• Местонахождение на работното място – София, околовръстен път , в близост до с Кривина.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.

Информация за контакт

Телефон: 0885755867

VCD