HRS Bulgaria
Търговец на мотоциклети
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция:

ТЪРГОВЕЦ НА МОТОЦИКЛЕТИ

Основни задължения:

Обслужва и комуникира с клиенти;
Приема, организира и позиционира експонатите в шоурума;
Следи за наличности на експонати и аксесоари и дава периодична отчетност;
Участва в търговски мероприятия и кампании;
Прави консултации за лизинг, изготвя оферти, погасителни планове и обработва съответните документи;
Работи с фирмения софтуер.

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение, съответстващо на квалификацията на наетия служител;
Бонусна система;
Отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти;
Вътрешно-фирмени обучения;
Карта за гориво;
Ваучери за храна и ДЗО;
Дългосрочна заетост с възможност за развитие.

Изисквания:

Предишен опит в областта на продажбите, като за предимство ще се счита опитът с висок клас стоки;
Отлични комуникативни и компютърни умения;
Чисто свидетелство за управление на МПС, кат. А и В;
Познания и интереси, свързани с мотоциклетите;
Динамичност, организираност и комуникативност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

NCD2024 Banner