Търговски представител
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

ЕЛДОМИНВЕСТ ООД е създадено 1987 год. За повече от тридесет години ние се утвърдихме, като едно от най-успешните производствени предприятия в България и сме лидер на родния пазар на електродомакински и газови уреди.
ЕЛДОМИНВЕСТ ООД желае да привлече към екипа си високо мотивиран, динамичен, лоялен и отговорен Търговски представител за гр.София

Отговорности

Задължения и отговорности:
- отговаря за изпълнението на плана по продажбите в поверения регион;
- презентира и предлага продуктите от портфолиото на дружеството;
- провежда търговски и маркетингови инициативи по отношение на продуктите;
- поддържа и разширява мрежата от клиенти;
- проучва и анализира пазара в региона и определя нови ниши, в които има потенциал за развитие с цел постигане на маркетинговите и търговски цели;
- работи за утвърждаване на търговската марка и фирмен имидж.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
- минимум 2 години търговски опит;
- отлични комуникационни умения;
- опит в продажбите на бавнооборотни стоки е предимство;
- средно или висше образование;
- умения за работа в екип;
- шофьорска книжка кат.В - активен шофьор.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Мотивиращо заплащане и бонус обвързан с постигнатите резултати;
- Коректност, възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация;
- Позиция в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в развитието му.

Информация за контакт

Телефон: 052/571930

VCD