Търговски представител
В.Търново
От 500 до 1000 лв.

В.Търново длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние сме лидер в областта на системите за сигурност, пълният инженеринг е при нас-от проектиране през доставка и монтаж до гаранционно и следгаранционно обслужване.

Отговорности

Дружеството ни търси ТОЧНИЯ човек , когото да назначим като ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.

Подходящият за нас кандидат е позитивна и комуникативна личност с желание за работа.
Ако оценявате себе си като отговорен към работата , искате да учите нови неща и да се развивате в професионална сфера в дългосрочен план, ВИЕ СТЕ ТЪРСЕНИЯ ОТ НАС КАНДИДАТ.

Вашите задължения ще включват:

- активно общуване с клиенти,
- приемане и обработка на заявки;
- подаване на информация за заявките към съответното звено;
- обработка на документацията по поръчките,
- спазване на фирмената политика .

Изисквания и необходими умения

Хъс

Ние Ви предлагаме

- мотивиращо заплащане;
- служебен автомобил,
- интересна работа в млад и динамичен екип;
- чудесна работна среда и условия;
- обучение, развитие и професионална реализация в дългосрочен план.

Информация за контакт

Телефон: 0877134410

JobTiger Banner