Търговски представител
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Компанията ни се знимава с търговия и дистрибуция на бързооборотни стоки. Поради бързите темпове на растеж ТЪРСИМ ДА НАЗНАЧИМ ЛЮБЕЗНИ, УСМИХНАТИ и ДИНАМИЧНИ ХОРА за позицията търговски представител:

Отговорности

Основни задължения:

- Разширява и развива клиентската ни мрежа
- Осъществява продажби в търговските обекти в гр.София и района като отговаря за навременното събиране на заявките от клиентите
- Грижи се за повереното МПС и стриктно изпълнява поставените му задачи.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Свидетелство за управление на МПС
- Комуникативност и умение за работа в екип
- Умение за работа в динамична среда
- Коректност и отговорност
- Точност, бързина, дисциплина и организираност в работния процес
- Предишен опит е предимство, но не е задължително условие за кандидатстване

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:

- Трудов договор
- Мотивиращо трудово възнаграждение
- Коректност на заплащане
- Въвеждащо обучение
- Отстъпки за персонала при пазаруване от склада на фирмата
- Сигурност и постоянна работа
- Възможност за развитие

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставените лични данни по тази обява ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информация за контакт

Телефон: +359879070051

JobTiger Banner