Търговски представител на канцеларски материали
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Водеща фирма в сферата на търговията с канцеларски материали, обявява конкурс за позицията Търговски представител за продажба на канцеларски материали, офис техника и консумативи за ключови клиенти в гр. София

Отговорности

- Поддържа и развива търговските взаимоотношения с настоящи и потенциални клиенти;
- Работи за увеличаване качеството на обслужване на клиентите;
- Участва в поддържането на актуална база данни с клиенти на фирмата;
- Проучва пазара и конкуренцията и анализира получената информация;
- Изготвя периодични отчети за извършваната търговска дейност.

Изисквания и необходими умения

- Компютърна грамотност - MS Office;
- Опит на търговска позиция е предимство, но не е задължителен;
- Умения да планира и организира времето си.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор и осигуровки;
- Основна заплата плюс процент от продажбите;
- Служебен телефон;
- Служебен автомобил.

Информация за контакт

Телефон: 0897806771

ITCD