HRS Bulgaria
Търговски представител /за нови пазари в Европа/
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За наш доверен партньор, търсим да назначи енергична и мотивирана личност на позиция „Търговец за нови пазари в Европа“.

Разширявайки мащаба си, те търсят професионалист, който да допринесе към успеха на компанията. Ако припознаваш себе си в описаното по-долу, имаш възможността да се присъединиш към професионалното им семейство на позиция:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Задължения:

• Участва в разработването на пазарни стратегии за Европа и проактивно търси нови клиенти;
• Разширява пазарното присъствие и продажбите на продуктовата група чрез регулярни посещения на панаири и среща с потенциални клиенти;
• Активно комуникира с настоящи и потенциални клиенти от сектора на строителството – проактивно търси нови клиенти, осъществява контакт и води преговори;
• Създава и поддържа търговски отношения с клиентите и управлявате процеса на продажби.

Предложението:

• Конкурентно възнаграждение;
• Атрактивна бонус система;
• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;
• Модерно оборудвано работно място в гр. Пловдив;
• Вътрешно-фирмени обучения;
• Възможност закариерно развитие в утвърдена компания.

Изисквания:

• Отлично владеене на английски език – C1/C2;‍
• Предишен опит в областта на продажбите – минимум 2 години;
• Отлични комуникационни умения и водене на преговори;
• Опит в B2B продажбите;
• Добра компютърна грамотност – Excel и Microsoft office пакет;
• Динамичност, организираност и добри презентационни умения.

Кандидатствайте като изпратите своето актуално СV.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдатизползвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от НационалнатаАгенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers