Технически ръководител
гр.София
От 2000 до 3000 лв.

гр.София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Строителна фирма търси отговорен и амбициозен Технически ръководител.
Основна техническа дейност на фирмата е изграждане на вертикална планировка, пътна
инфраструктура, ВиК, топлопроводи, газопроводи, земни работи и др.

Отговорности

Управление на хора и машини, които трябва да бъдат организирани, съгласно изискванията.

Изисквания и необходими умения

- Строително образование;
- Висше строително образо вание (носи предимство);
- Компютърна грамотност (носи предимство);
- Опит на подобна позиция - с предимство;
- Английски език - писмено и говоримо (не е задължително, но е предимство);
- Динамична и отговорна личност, комуникативност и способност за работа в екип (управление на хора и машини, които трябва да бъдат организирани, съгласно изискванията);
- Свидетелство за управление на МПС и опит - В категория (не е задължително, но е
предимство).

Ние Ви предлагаме

- Целогодишна и дългосрочна заетост;
- Трудово договор, социални осигуровки;
- Компанията предлага служебен автомобил ,служебен телефон, пътни и др.;
- Коректност в трудовите отношения;
- Редовно заплащане!
ITCD